محل تبلیغات شما

زبان ترکی استانبولی در تمامی حروف مصوت و صامت حالت کاملا محسوسی دارد . یعنی همانگونه که نوشته می شود به همان حالت خوانده و نوشته می شود .به عبارت دیگر میان خواندن و نوشتن این زبان رابطه ای تنگاتنگ ، ناگسستنی و مبتنی بر قاعده وجود دارد . بدین جهت فراگیر را در سریعتر فراگرفتن مفاهیم و کلمات یاری می دهد .یعنی فرد با دنیایی از ترکیبات صدایی و یا التصاق های مختلف زبانی مواجه نشده و با رعایت قواعد و اصول کاملا روشن و بسیار سهل الوصول و ادراکات می تواند در کمترین مدت زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرد .

با توجه به اینکه امروزه روابط ی ، اجتماعی و فرهنگی و به تبع آن اقتصادی میان ایران و جمهوری ترکیه روز به روز گسترش می یابد و این حس و ایجاد زمینه مناسبات مختلف از خاستگاه ملی ، دینی و عرفی هر دو ملت بزرگ و بی نظیر نشأت می گیرد ، ما نیز بعنوان سربازان عرصه دانش و ادبیات بر آن شدیم که تحفه ای هر چند ناقص و شاید همراه با خطا ولی با احساسی پاک و خلوص نیت به اربابان ادب و فضل ارائه دهیم .

ادامه مطلب

الفبای زبان ترکی استانبولی

زبان ,، ,استانبولی ,ترکی ,یعنی ,نوشته ,زبان ترکی ,ترکی استانبولی ,شود به ,می شود ,نوشته می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
hozynaghashil هادی حسامی blocidexew قالب های فارسی وردپرس 9 دانلود آهنگ جدید Stylist, مشاور تیپ سازی و استایل شخصی وب همه با هم reradpahard lumcytabel خریدوفروش سگ